درباره ما

بنیادهای شرکت مشاورهATA که مبنی بر سال 2002 میباشد،با گذشته موفقیت آمیزش در میان شرکت های مشاوره کشور ترکیه در میان برجسته ترینها قرار گرفته و با دیدگاهیک رهبر منطقه ای دربخش خدمات حرکت می کند.

 

پشت موفقیت شرکت آتا یک رویکرد مدیریت مشتری مداری و بهره وری محور قرار دارد. این رویکرد نه تنها با دستاوردهای مادی بلکه همراه با آگاهی شهروندی شرکتی که کل جامعه از آن بهره مند می شوند و خواهند شد، توسعه خواهد یافت.

تاکنون به بیش از 1200 شرکت و 1500 مشتریشخصی خدمات ارائه داده ایم. ما با کیفیت بالا از مارک تجاری و نیروی انسانی پویا با فناوری برتر به مشتریان خود ارائه داده ایم.

ارزش برند ما نه تنها در مرزهای ترکیه ، بلکه در مقیاس منطقه ای و جهانینیز افزایشدادیم،ما اهداف بزرگتری داریم.

expatguideturkey
addturkeylogom-1-300x74

چرا شرکت مشاوره آتا ؟

تمام پرسنل هایمان در زمینه خود متخصص و آموزش دیده اند و در شرکت ما پنج زبان مختلف به صورت روان و صریح صحبت و نوشته می شود.

 

قوانین و رویه های ما روشن است. به همین دلیل کسانی که با ما کار می کنند همیشهیک قدم جلوتر هستند.

 

از فرهنگ شرکتی برخوردار هستیم، با کارمندانمان به صورت یکسان و بدون تبعیض رفتار شده و برای بهبود آموزش شخصی / شغلی آنها آموزش های ویژه ای را ارائه می دهیم.

 

ما قوانین واضح و مشخصی داریم. ما قوانین را زیر پا نمی گذاریم. به لطف کارمندان مجرب و با تجربه سریعتصمیم گیریکرده و اجرا میکنیم.

 

هر تصمیمی که می گیریم به یک دلیل تجاری بستگی دارد. به عنوان بخشی از شغل خود، ما بیشتر می آموزیم و آنچه را آموخته ایم برای مشتریان خود به کار می بریم.

 

شرح شغل تنظیم شده است، ما با آگاهی از کارهایی که باید انجام دهیم ، وظایف و مسئولیت های خود کار می کنیم ، ما تجربه و قدرت مدیریت پروژه های بزرگ را داریم.

 

ماموریت ما

شرکت مشاوره آتا، با تمرکز بر توسعه مناطق مختلف کشورترکیه از انواع پروژه مسئولیت اجتماعی پشتیبانیو یاری میکند.

با آگاهی از مسئولیت های خود در تمام زمینه های مورد حمایت خود، با بینشی عمل می کند که سعی می کند پیشگام و نمونه برای جامعه می باشد و با ابتکارات خود به اقتصاد ملی و اشتغال کشور کمک می کند.

استراتژی مسئولیت اجتماعی شرکت آتا ؛ پشتیبانی با پروژه های مورد نظر برای بهبود رفاه جامعه و اطمینان از پایداری توسعه از نظر اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی.

 

 

مشتریان ما چگونه ما را پیدامی کنند؟

جستجو در گوگل 87%
توصیعه مشتری 75%
تبلیغات اینترنتی 63%
رسانه های اجتماعی 50%