کارت فیروزه ای چیست؟ چه کسیانی می توانند دریافت کنند؟

کارت فیروزه ای چیست

کارت فیروزه ای ، اجازه کار و اقامت نامحدود به دانشمندان ، ورزشکاران ، هنرمندان خارجی و  اتباعی که در ترکیه خانه خریداری کرده اند یا سرمایه گذاری های مختلف کرده اند‌، میباشد.همچنین حق تغییر تابعیت به شهروندی ترکیه را برای همسر شخص و فرزندان وابسته او را به صورت اجازه اقامت دائم فراهم می کند. این یک انقلاب جدید در راستای شهروندی می باشد.

کار فیروزه

کارت فیروزه ای جدید ترکیه

کارت فیروزه ای؛ می توان آن را گرین کارت آمریکا یا بلو کارت اتحادیه اروپا دانست اما دقیقاً یکسان نیست. صرف نظر از کیفیت آنها ، سیستم هایی مانند گرین کارت برای جذب نیروی کار ارزان و بی صلاحیت خارجی به کشورهای خود کار می کنند. دولت جمهوری ترکیه برای جذب سرمایه گذاران واجد شرایط و نیروی کار واجد شرایط در ترکیه سیستم کارت فیروزه ای را ایجاد کرده است.

 

دوره انتقال کارت فیروزه ای سه سال است و سیستم امتیاز دهی وجود دارد. اتباعی که به طور منظم گزارش های خود را در سه سال اول ارائه می دهند و امتیازات خود را حفظ و افزایش می دهند ، به مدت نامحدود دارای کارت فیروزه ای می شوند ، این افراد خارجی می توانند پس از 2+ سال درخواست تابعیت ترکیه را بدهند و شورای وزیران نیز درخواست های شهروندی ترکیه آنها را تأیید می کند.

 

اتباعی که می‌خواهند کارت های فیروزه دریافت کنند، اول باید در مورد ادامه زندگی یا عدم ادامه زندگی در ترکیه تصمیم بگیرند. بنابراین داشتن یک خانه شخصی در ترکیه می تواند درهای دریافت کارتهای فیروزه ای  را باز کند ، اما داشتن خانه برای فرآیند تکمیل دوره سه ساله کارت کافی نیست، اتباع دارنده کارت فیروزه ای باید حداکثر ظرف مدت یک سال شروع به کار کنند. کارت های اتباعی که وارد زندگی کاری نشده اند، لغو می شود.

 

یک فرصت عالی برای اتباعی است که به عنوان یک مقام رسمی در ترکیه کار می کنند، اتباعی که در ترکیه حداقل دو سال کار کردند ه اند می‌توانند کارت فیروزه ای را دریافت کند. می تواند اجازه کار نامحدود و اجازه اقامت داشته باشد ، می تواند بدون درگیری در مراحل مختلف کاری، روند کاری خود را در کنار هر کارفرما که میخواهد شروع کند و یا کار خودش را شروع کند. به استثنای سربازی و  حق رأی، هیچ تفاوتی با شهروندان ترکیه نخواهد داشت. با انقضا دوره پنج ساله میتواند برای دریافت شهروندی ترکیه درخواست کند ، کودکان زیر 18 سال می توانند بلافاصله شهروند ترکیه شوند و همسر آنها نیز پس از 3 سال می تواند شهروند ترکیه شود.

 

ترکیه ، به دانشمندان همیشه احترام گذاشته است. کارت فیروزه ای دانشمندان خارجی با توجه به شرایط مربوطه آنها ارزیابی شده و در مدت زمان بسیار کوتاهی تأیید می شوند ، ورزشکاران خارجی که موفقیت بین المللی کسب کرده‌اند در مدت کوتاه در سیستم گنجانده خواهند شد.

 

 

اتباعی که می تواند ترکیه را معرفی کند، فرهنگ ترکی، ارزش ها و اخلاق های ترکیه، غذاهای ترکی، جهانگردی و تجارت نیز میتواند کارت فیروزه ای دریافت کند ، به ویژه برای نویسندگان ، توسعه دهندگان نرم افزار و کارآفرینان یک فرصت عالی میباشد که توسط دولت فراهم گردیده است. دولت از پروژه های مربوط به معرفی ترکیه پشتیبانی می کند.

درخواست کارت فیروزه ای

اول از همه ، آیا شما در حرفه ای متخصص هستید؟ یا می توانید در ترکیه سرمایه گذاری کنید؟ اگر بله ، می توانید درخواست خود را در داخل ترکیه و یا از طریق سفارتخانه های ترکیه در کشورهای دیگر ارسال کنید.

نحوه دریافت کارت فیروزه ای

از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید.

 

از طریق خدمات مشاوره ای کارت فیروزه ای، ما درخواست کارت فیروزه ای شما را با هزینه های بسیار اقتصادی انجام می دهیم. اگر درخواست شما تأیید شود و شما در برنامه کارت فیروزه ای قرار بگیرید ، ما فرآیند انتقال سه ساله شما را نیز مدیریت می کنیم.

 

 با قراردادی که به زبان خودتان و به زبان ترکی نوشته شده ، خدمتی را که از ما دریافت می کنید را تضمین می کنیم.

 

آزمون انطباق را در زیر پر کنید ، مشاوران ما با شما تماس می گیرند و شما می توانید با مشاوران کارت فیروزه ای ما به زبان های انگلیسی ، فرانسوی ، عربی و روسی ارتباط برقرار کنید.

در ترکیه خانه بخرید، ثبت شرکت کنید، در سهام دولت سرمایه گذاری کنید، روز دریافت کارت فیروزه ای از کلیه حقوقی که به شهروندان ترکیه اعطا می شود بهره مند شوید و 5 سال بعد شهروند ترکیه شوید.

با مزیت مالیات کم دولت ترکیه، همانطور که  می توانید تمام صورتحساب های جهان را از شرکت خود در ترکیه بنویسید ،همچنان میتوانید از امتیازات داده شده به سرمایه گذاران توسط دولت نیز استفاده کنید.

ترکیه در حال رشد است و هر فرصتی را برای اتباع علاقه مند فراهم می کند تا به رشد خود ادامه دهند.

دارندگان کارت فیروزه ای که در ترکیه زندگی می کنند، می‌توانند برای همه کشورهای جهان ویزا گرفته و سفر کنند.

در خرید و فروش املاک و مستغلات در ترکیه، دارای حقوق برابر با شهروندان ترک شوید. شما در برابر قوانین برابر هستید.

سودآورترین سرمایه گذاری در ترکیه،  املاک و مستغلات می‌باشد. رشد سریع اقتصاد ترکیه، روند ورود ترکیه به اتحادیه اروپا را کوتاه می کنند.

102 کشور جهان از شهروندان ترکیه ویزا دریافت نمی‌کنند ، شرکت های مستقر در ترکیه تقریبا در هر نقطه از جهان تجارت می کنند.

پس از 5 سال ادامه سرمایه گذاری ، کارت فیروزه ای شما که جایگزین اجازه اقامت و کار می شود ، لغو شده و شناسنامه ترکی صادر می شود و شما دارای پاسپورت ترکیه خواهید شد.

اگر کارت فیروزه ای داشته باشید ، نه تنها شما ، بلکه همسر و فرزندانتان نیز اجازه اقامت نامحدود دارند.

اگرچه ترکیه در بین جامعه های مصرف کننده می‌باشد، ولی یکی از کشورهایی بدون بدهی در جهان است. اقتصاد مانند سنگ است.

در کشوری مانند ترکیه که تقاطع  فرهنگ مدیترانه ، آسیا و اروپا می‌باشد، در سال 2015 ، 40 میلیون گردشگر به ترکیه امده است. به ویژه صنعت خدمات و گردشگری به دنبال سرمایه گذاران برای توسعه و گسترش این فرصت هستند.

بیشتر سرمایه گذاری ها در ترکیه در 15 سال گذشته توسط آمریکا ، کانادا ، روسیه ، سوئیس ، امارات متحده عربی و گروه های سرمایه گذاری از کشورهای اروپایی انجام شده است.

ترکیه بر اساس بشریت ، دارای تاریخ تاسیس هزاران ساله و پایتخت آناتولی و ادامه امپراتوری عثمانی است، افرادی که در ترکیه زندگی می کنند نیز در برابر قانون یکسان و برابر هستند. نژادپرستی در هیچ موضوعی وجود ندارد ، ترکها عدالت و درستی را رها نکرده اند.

ترکیه به دنبال سهامداری سرمایه‌گذاران در پروژه های هزاران کارآفرین جوان می‌باشد، در ترکیه هر چیزی یک وسیله برای سرمایه گذاری است ، از چیز های خریدار و فروخته شده ضرر نخواهید کرد.

امروزه در جهان ، راحت ترین و مناسب ترین کشور در زمینه اخد مجوز زندگی و کار، ترکیه می‌باشد. چنین وضعیت مطلوبی در هیچ کشور دیگری در جهان وجود ندارد.

درخواست کارت فیروزه ای: برای تست مناسب بودن، فرم زیر را  پر کنید، کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

توجه: این آزمون توسط شرکت مشاوره ای آتا اماده شده است، این یک درخواست رسمی نیست. نتایج به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x