Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamına giren sorularınıza nasıl yanıt alabilirsiniz?

Hizmetlerimiz dahilinde olan ama cevabını hiçbir yerde bulamadığınız sorularınız mı var? Aşağıda ki ücretler karşılığında sorularınıza isterseniz mail üzerinden veya isterseniz ofislerimizde yüz yüze cevap alabilirsiniz. Vereceğimiz cevaplar kesinlikle yasal tavsiye olmamakla beraber %99 doğruluk payı içerecektir.

Nasıl çalışır?

Danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak istemiyorsunuz fakat cevabını bilmediğiniz sorularınız var, o zaman sözlü danışmanlık hizmetlerimizden faydalanın. Çok kolay…

  • bilgi@atakurumsal.com adresine sorunuzu sorun, uzman danışmanlarımız size sorduğunuz sorunun kategorisine göre bir sözleşme ve dahilinde hesap numarasını gönderecekler, sözleşmeyi imzalayıp mail üzerinden bize göndermeniz ve ödemenizin akabinde, danışmanlarımız sorunuzu %1 hata payıyla cevaplayacaklar.
  • 444 7 284 nolu telefondan İstanbul Taksim veya Ankara Next Level ofislerimizi randevu alarak ziyaret edin, görüşme öncesi arkadaşlarımız sorunuzun kategorisine göre hazırlanmış sözleşmeyi size imzalatacaklar ve ödemeyi tahsil edecekler ardından 30 dakika görüşme sürecinde çayınızı kahvenizi içerken sorularınızı soracak ve cevaplarınızı alacaksınız.

Sözlü veya Yazılı danışmanlık hizmetine neler dahil, neler değil?

Neler dahil?

Yukarıda belirttiğimiz kategoriler deki ‘nedir’ ve ‘nasıl yapılır’ sorularınıza cevap veriyoruz, örneğin, vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır? veya oturma izni için hangi evraklar gereklidir? taahhütname örneği nedir? dilekçe örneği nasıldır? gibi sorularınıza cevap veriyor, belgeleri söylüyor, başvuruyu nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. Dilekçe örneklerini mail adreslerinize gönderiyoruz.

Neler dahil değil?

Herhangi bir başvuruyu sizin adınıza yapmıyoruz, sadece doğru bilgi veriyoruz.

Ofislerimiz deki görüşmelerde sadece Türkçe ve İngilizce olarak hizmet veriyoruz, fakat diğer tüm dillerde yazılı soruları cevaplayabiliyoruz.

Sözlü veya yazılı danışmanlık ücretlerimiz

  • Oturma izni – 100 TL
  • Çalışma izni – 250 TL
  • Şirket kuruluşu – 400 TL
  • Bordro veya Muhasebe – 500 TL
  • Genel vatandaşlık – 750 TL
  • Yatırımla vatandaşlık – 2000 TL

 

Önemli: Değerli müşterimiz Tüketiciyi koruma kanuna göre danışmanlık ücretinin iadesi talep edilemez.  Fakat servislerimizden faydalanmak isterseniz ödediğiniz bedel, hizmet bedelimizden düşülerek fiyatlandırma yapılır.

Servis ücretlerimiz için tıklayınız: https://www.atakurumsal.com/danismanlik-ucretlerimiz/

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x