Hakkımızda

Temelleri 2002 yılına dayanan ATA Kurumsal Danışmanlık A.Ş. başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir

Ata Kurumsal’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Bugüne kadar 1200 ün üzerinde kurumsal, 1500 ü aşkın bireysel müşteriye hizmet verdik. Müşterilerimize üstün teknoloji ile yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunduk. Markamızın değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükselttik, daha büyük hedeflerimiz var.

expatguideturkey
addturkeylogom-1-300x74

Neden Ata Kurumsal Danışmanlık

Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde beş ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.

Kurallarımız ve prosedürlerimiz bellidir. Bu yüzden bizimle çalışanlar daima bir adım öndedir.

Şirket kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.

Açık ve Net Olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız, Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.

Uyguladığımız her karar bir iş gerekçesine bağlıdır. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu öğrendiklerimizi müşterilerimiz için uygularız.

İşi tanımı kurgulanmıştır, ne yapacağımız, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız, Büyük projeleri yönetme deneyimimiz ve gücümüz Vardır.

Misyonumuz

Ata Kurumsal Danışmanlık, Türkiye’nin Gelişimi’ alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin hayata geçirilmesine destek olmaktadır.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, girişimleri ile ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Ata Kurumsal’ın Sosyal Sorumluluk Stratejisi; destek olduğu projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

ATA Kurumsal Danışmanlık Manifestosu

 

Müşterilerimiz bizi nasıl buluyor?

Google Aramaları 87%
Müşteri Tavsiyesi 75%
İnternet Reklamları 63%
Sosyal Medya 50%