Hazır ve Sanal Ofis Hizmeti

Türkiye’de yabancı yatırımcılar için şirket, şube veya irtibat ofisi kuruluşlarında yasal adres gösterimi zorunludur. Bu nedenle ATA Kurumsal olarak, sizin için özel olarak sanal ofis temini sağlıyor ve sanal ofisiniz üzerinden yabancı sermayeli şirket kuruluşu ve akabinde çalışma izni işlemlerinizi sağlıyoruz. Firmanızın şahıs ya da sermaye şirketi olması fark etmeksizin, şirketiniz Türkiye’de yasal olarak faaliyet göstermesi için gereken tüm konuları yasal adresinizle beraber temin ederek sorunsuz bir danışmanlık çözümü sunuyoruz. İstanbul ve Ankara’da yabancı yatırımcıların hem yasal adres göstererek şirket kurmaları hem de iş toplantılarını organize edebileceği profesyonel ve lüks olarak tasarlanan hazır ve sanal ofislerimizle işinize özel kurumsal çözümler üretiyoruz.

ATA Kurumsal ile çalışmanın avantajları nelerdir?

Türkiye’de dokuz yıldır yabancılara danışmanlık hizmeti veren şirketimizin ofislerinde ticarete başlayacaksınız, ofislerimizde İngilizce bilen avukatlar, mali müşavirler, uzman danışmanlar sadece bir masa uzağınızda olacak. Normal şartlarda yüksek ücretler ödeyerek alacağınız danışmanlık sorularınızın cevaplarını çay kahve molalarında ki sohbetlerde öğreneceksiniz.

Türkiye’de Hazır Ofis Nedir ?

Yabancılar için hazır ofis konsepti özellikle Türkiye’de şirket kurmak isteyen ve yasal adrese ihtiyacı olan firmalar için oldukça kolay bir çözümdür. Aynı zamanda yabancılar hazır ofislerinde önceden belirleyecekleri gün ve saatlerde, belirledikleri sayıda katılımcı ile toplantılarını organize edebilirler. ATA Kurumsal güvencesiyle Türkiye’de şirket kurmak ve yasal şirket adresi temin etmek için profesyonel hazır ofislerimiz ile sizlere özel çözümler üretiyoruz.

Hazır ofisler genellikle iş toplantılarınız ve önemli görüşmeleriniz için özel olarak hazırlanmış ve sadece bilgisayarınızı alıp gelebileceğiniz lüks ofislerdir. Toplantı ya da görüşmelere katılım sağlayacak kişi sayısına ya da ofisin metrekare cinsinden büyüklüğüne göre fiyatları değişiklik gösterir. Normal şartlarda ofis kiralarını ve gereken personel masraflarını ödemekte zorlanacağınız lüks iş merkezleri ve plazalarda sizin için özel olarak hazırlanan hazır ofislerde çalışmanın ve misafirlerinizi ağırlamanın avantajlarına sahip olacaksınız. Hazır ofis konsepti ile sabit giderlerinizden kurtularak sadece aktif olarak kullanacağınız zamanlarda kullanabileceğiniz bir ofisiniz olacak. Hazır ofisler ile vakit kaybetmeden toplantılarınıza başlayabilir, bir toplantıda size gerekebilecek wi-fi, projeksiyon vb. özel hizmetlerden de yararlanabileceksiniz.

Türkiye’de Sanal Ofisin tanımı nedir?

Yabancıların kuracağı şirketler için de Türk girişimciler için gereken şartlar geçerli olup, yasal bir şirket adresi bildirmeleri zorunlu tutulmaktadır. Ayrıca yabancı firma sahiplerinin Türkiye’de yasal olarak çalışmaları için şirketleri üzerinden çalışma izni almaları gereklidir. Bu nedenle ATA Kurumsal olarak, hem Türkiye’de şirket adresi temini, hem şirket kuruluşu hem de bordrolama ve muhasebe işlemlerinde profesyonel olarak çözümler üretmekteyiz. Böylece İstanbul ve Ankara’da sizin için yasal bir şirket adresi temin ediyor ve tüm şirket kuruluş prosedürlerini sizin adınıza yönetiyoruz.

Özellikle şirketler için kuruluş aşamalarında ve fatura işlemlerinde yasal bir zorunluluk olan adres tanımlama işlemleri için sanal ofis hizmeti son dönemde sıklıkla tercih edilmektedir.  Özellikle işlerini fiziki bir ofis dışında yürüten firmalar, fatura kesme ihtiyacı duyan freelancer çalışanlar ya da yasal bir şube adresi göstermek isteyen firmalar için sanal ofis hizmetinin akla ilk gelen çözüm olduğu söylenebilir. Sanal ofis hizmetimiz ile şirketiniz için yasal adres gösterebilir, sekreterya hizmetleriyle kargo ve çağrıları karşılayarak tarafınıza yönlendirebilir, ayrıca belirli gün ve saatlerde ofisinizi toplantı için kullanabilirsiniz. Sadece bilgisayarınızı alıp gelmeniz yeterli olacaktır, ofislerde toplantı için tüm imkanların yanı sıra size ve değerli misafirlerimize çeşitli ikramlar da sağlanmaktadır.

Küreselleşen dünyanın en hızlı değiştirdiği alanlardan biri de hiç şüphesiz iş dünyası ve ofis alışkanlıkları diyebiliriz. Hazır ofis ve sanal ofis hizmetleri de artan talebe ve değişen iş dünyasının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren ofis çözümü olarak gösterilebilir. Hazır ofisler ve sanal ofisler ile şirketinizin kuruluşu için yasal adres gösterebilir, ekstra personel ücreti ödemeden çağrı ve kargo karşılama gibi hizmetleri sağlayabilir, ayrıca ayın belirli bölümlerinde de toplantılarınız için bu ofisleri kullanabilirsiniz. Sizi pek çok sabit maliyetten kurtaran hazır ve sanal ofisler 21. yüzyılın artan maliyetlerini düşürmek için kullanılan en popüler yöntemlerden biri haline gelmiş durumda. İstanbul ve Ankara’da en prestijli iş merkezlerinde şirketinizin adresini göstermek ve iş toplantılarınızı bu plazaların lüks ofislerinde gerçekleştirmek istiyorsanız, hazır ve sanal ofis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yasal adres temini sağlayan sanal ofisler ve toplantı amaçlı hizmet veren hazır ofislerimiz genellikle fiziksel olarak ofis ihtiyacı olmayan şirketler, freelance çalışanlar ve şube adresi göstermek isteyen şirketler tarafından tercih ediliyor.

Hazır ve Sanal Ofislerin Avantajları Nelerdir ?

Günümüz iş dünyasında hazır ofislerin ve sanal ofislerin getirdiği kolaylıklar ve sağladığı avantajların sayısı oldukça fazla. En önemli avantajın yabancı şirketler için Türkiye’de yasal bir adres temin etmek olduğunu söyleyebiliriz. Böylece yasal olarak Türkiye’de şirket kuruluşu ve çalışma izni işlemlerinizi ATA Kurumsal güvencesiyle tamamlayabileceksiniz. Personel giderlerinden, sekreterya hizmetlerine, adres temininden sabit ofis maliyetlerini sıfırlamaya kadar pek çok alanda onlarca avantajı sayılabilir. Temel olarak hazır ofis ve sanal ofis avantajlarını şu şekilde sayabiliriz:

  • Yüksek ofis maliyetlerinden ve stopaj giderlerinden kurtulursunuz,
  • Yabancı girişimcilerin Türkiye’de yasal olarak şirket kurmak veya şube açmak için gereken yasal adresi temin edebilirsiniz,
  • Şirket kurulumunu tamamladığınızda Türkiye’de çalışma izni alabilir ve yasal olarak hem çalışabilir hem de ikamet edebilirsiniz,
  • Telefon çağrılarınız karşılanır ve müsaitseniz size yönlendirilir,
  • Kargolarınız teslim alınır ve bilgilendirilirsiniz,
  • Santral, sekreterya, temizlik, tadilat, dekorasyon vb. ofis giderlerinden kurtulursunuz,
  • Personel giderleri, sigorta vb. kalemlerin maliyetine katlanmazsınız.

Sonuç olarak, hazır ve sanal ofislerimiz ile siz sadece işinize odaklanırsınız, gerisini bize bırakmış olursunuz.

İstanbul Hazır &  Sanal Ofisimiz

İstanbul’un en prestijli caddesi olan İstiklal Caddesi’nde Beyoğlu İş Merkezi’nde bulunan İstanbul ofisimiz ile hem prestijli bir yasal şirket adresine hem de Boğaz manzaralı bir toplantı ofisine sahip olabilirsiniz.

Ankara Hazır &  Sanal Ofisimiz

Ankara’nın en lüks ve prestijli iş merkezlerinden olan Next Level Loft’ta yer alan ve tüm ulaşım (Metro, AŞTİ, Karayolu) imkanlarıyla beraber merkezi konumuyla, eşsiz manzarası ve lüks toplantı ofisiyle Ankara hazır ve sanal ofisimizde hem yasal adres temini hem de toplantı amaçlı kullanımı mümkündür.