Referanslarımız

Bir şirketin gücü, müşterilerinin kalitesiyle ölçümlenebilir.

Latif Yönder

İdari ve mali işler
Latif.yonder@syatanap.com

Sahara Seidita

Associate Director of Business Development – Europe
Sahara.Seidita@hult.edu

Nebahat Erden

İnsan Kaynakları
Nebahat.erden@logo.com.tr

Miao REN

İnsan Kaynakları
miao.ren@tanint.com

Giuseppe Bambace

Operations Manager
giuseppe.bambace@globus-eng.com
knauf

Tuğçe Geçkin

İnsan Kaynakları
tugce.geckin@knaufinsulation.com

Emre MANDACI

Yönetim Kurulu Raportörlük Direktörlüğü
Emre.Mandaci@turkiyefinans.com.tr

Elvira BECCARİA

İnsan Kaynakları
elvira.beccaria@etsspa.com

Liam Liu

ACCOUNT MANAGER

Mohammed Ibrahim Al-damigh

HR Director
mohammed-aldamigh@sauditumpane.com

Nihat Uğurluer

İnsan Kaynakları
nihat.ugurluer@peopleinneed.cz

Leo PEKTAŞ

İnsan Kaynakları
leo.pektas@concern.net

Sabri Hafif

Avukat
sabrihafif@hotmail.com

Tuğba Hanım

İnsan Kaynakları
tugbanaz.mavili@dogakoleji.com

Tuncay Kosar

İnsan Kaynakları
tuncay-kosar@hotmail.com

Sezen E.Gücüş TIDIM

Finance Officer
fin3.s@mentor-initiative.net

Filiz Şen

Avukat
filiz_lukas@hotmail.com

Tansel Şahin

İnsan Kaynakları
tansel.sahin@hititseramik.com

Mehmet Vural

İnsan Kaynakları
m.vural@usakseramik.com

İsmail Hüner

İnsan Kaynakları
ismailh@tirsan.com

Nebahat Erden

İnsan Kaynakları
Nebahat.erden@logo.com.tr

Mehmet Raşit ÇAKIR

Muhasebe
m.rasitcakir@gaziantepspor.org.tr

Vildan KALFAOĞLU

Mali İşler
maliisler@fuatpasa.com.tr

Yeliz KALKAN

İnsan Kaynakları
yeliz@miracleistanbulasia.com

Sevda GÜLLÜM

İnsan kaynakları
sevdagullum@gmail.com

Mustafa Bey

İdari ve mali işle
mustafa.c@aytemiz.com.tr

Gamze Öztürk

İnsan Kaynakları
gundogdumuhasebe@gmail.com

Suna Kayacan

Finans Müdürü
suna.kayacan@gridtelekom.com

Çiğdem Hanım

İnsan Kaynakları
maxiaoli@cardimed-asia.com

Turgay Bey

İdari ve Mali İşler
tcom@trimorya.com.tr

Ömer Faruk YILMAZ

İnsan Kaynakları
omerfaruk@naturalhairturkey.com

Fikret Şahin

İnsan Kaynakları
fikretsahin@kedsenerji.com.tr

Zeynep Şeker

İnsan Kaynakları
zeynep.Seker@spheros.com.tr

Mehmet Emin Şan

İnsan Kaynakları
msan@yarsuvat-law.com.tr

Emine GENÇ

İnsan Kaynakları
emine.genc@tezcan.com

Halil MURATOĞLU

İnsan Kaynakları
hmuratoglu@almesan.com.tr

Nurcan Komutan

İnsan Kaynakları
nurcan@argenit.com.tr

Fırat KARALI

İdari İşler
f.karali@studiovertebra.com

Cem Bey

İnsan Kaynakları
cem.sozeri@dekra.com

Oral Ekdal

Genel Müdür
oekdal@ela-inc.com

Onur CAN

İnsan Kaynakları
onur.can@eec.com.tr

Banu Özkara

İnsan Kaynakları
banuozkara@agetourism.com

Murat Bey

İdari ve mali işler
mustafa.c@aytemiz.com.tr

Emine Arslan

İnsan Kaynakları
emine@tekinmuhasebe.com

İbrahim Bey

İnsan Kaynakları
#

Ayşegül Karaca

İnsan Kaynakları
accounting@palma-exclusive.com

Halil Bey

İnsan Kaynakları
halit.cafer@axastravel.com

Fatma Hanım

İnsan Kaynakları
fatma@hassa.com

Muhsin Tokgöz

İnsan Kaynakları
mtokgoz@futemgida.com

Turgay Bey

İnsan Kaynakları
tcom@trimorya.com.tr

Murat Postacı

Şirket Yetkilisi
jenkonjenerator@gmail.com

Mehmet ERDİNÇ

İnsan Kaynakları
mehmet.erdinc@kisan.com.tr

ALİ İHSAN AKSU

İnsan Kaynakları
info@aksuestetik.com

Aynur KARABOĞA

İnsan Kaynakları
aynur@santral-group.com

Onur Bey

İnsan Kaynakları
opekun@serotonin.com.tr

Ayşegül Karaca

İnsan Kaynakları
accounting@palma-exclusive.com

Meryem ZENGİN

İnsan Kaynakları
mubay@pe-ba.com

Filiz ŞEN

Avukat
filiz_lukas@hotmail.com

Erdinç EZMEN

İnsan Kaynakları
erdinc@ezmentours.com

Atabak NAGHAVİ

İnsan Kaynakları
a.naghavi@seroxlab.com

Zeynep BİLGİN

İnsan Kaynakları
zeynepv@ontexglobal.com

Seyhan KILIÇOĞULLARI

Muhasebe Müdürü
seyhan@nurelgroup.com

Aydın Bey

İnsan Kaynakları
info@normlab.com

Mehmet SADIM

İnsan Kaynakları
nergispeyzaj77@gmail.com

Okay MOLLAMUSTAFAOĞLU

Şirket Sahibi
okay@opsgenie.com

Hatiçe TUNÇ

İnsan Kaynakları
insankaynaklari@genpermaden.com.tr

Duygu KAHRAMAN

İnsan Kaynakları
duygu.kahraman@bestseller.com

Buket LÜTFÜOĞLU

İnsan Kaynakları
lbuket@hotmail.com

Gizem SAVAŞ

İnsan Kaynakları
gizemsavas@altastemizlik.com

Erhan AYDÖNER

İnsan Kaynakları
erhan.aydoner@akmetal.com

Uluçay BOLAYIR

Muhasebe
ulucaysmmm@hotmail.com

Selcan BİRBEN

İnsan Kaynakları
selcen@mineks.com

Jale ORHAN

İnsan Kaynakları
jale.orhan@kisbu.com.tr

Özlem KAYGISIZ

İnsan Kaynakları
ozlem.kaygisiz@fiberton.com.tr

İsmail KAYA

Muhasebe
muhasebe@asgoldasesarp.com

Sibel AVGIN

Satış Koordinatörü
satis@markim.com.tr

Cemal KARAYORMUK

İdari İşler Grup Müdürü
cemal.karayormuk@korusigorta.com.tr

Özcan TEKİN

İnsan Kaynakları
ozcan.tekin@kanca.com.tr

Ali HACIZADE

Şirket Ortağı
ali_haci_anz@hotmail.com

İLknur ÖZBEY

Finans Müdürü
ilknurozbey@systemdenim.com

Esra ULUTAŞ

Öğrenci İşleri Yöneticisi
esraulutas@amerikankulturkoleji.com

Şenay SAR

İnsan kaynakları
senay@corbus.com.tr

İzzet GEYİK

Genel Müdür
cherryvalley_@hotmail.com

Emin Nihat FEZİ

Halkla İlişkiler
emin.fezi@tab25.com

Adem OZSULAR

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Başkanı
prot76@hotmail.com

Vasilis İSABALOĞLU

Koordinatör
i.kontopria@angworks.gr

Müge YILDIZ

İnsan Kaynakları
muge.yildiz@prota.com.tr

Süreyya Konuk

Personel ve İdari İşler Yardımcısı
sureyya.konuk@vorne.com.tr