Çalışma izni danışmanlık hizmetimiz şirketimizin %100 uzmanı olduğu konuların başında gelmektedir, kurulduğumuz günden bu güne kadar ki sürede binlerce müşterimizin çalışma izni başvurularını yapıp süreci başarılı ve şeffaf bir şekilde yönettik.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Ata Kurumsal Danışmanlık Çalışma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş aracı kurum adayıdır, Kurallarımız ve prosedürlerimiz bellidir. Bu yüzden bizimle çalışanlar daima bir adım öndedir.

Şirket kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.

Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde beş ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.

Uyguladığımız her karar bir iş gerekçesine bağlıdır. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu öğrendiklerimizi müşterilerimiz için uygularız.

Açık ve Net Olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız, Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.

İşi tanımı kurgulanmıştır, ne yapacağımız, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız, Büyük projeleri yönetme deneyimimiz ve gücümüz Vardır.

Danışmanlık & Rakamlar

0

Çalışma
izni

0

Kurumsal
Müşteri

0

Uluslararası
Referans

0

Problem

Kişilerin ve kurumların ihtiyaçlarını biliyoruz, işimizi büyük ciddiyet ile takip ediyoruz, bizimle çalışmak çok kolay.

Öncelikle biz ret alacak çalışma izni danışmanlık başvurusunu yapmayız

 • Aranan KriterlerYabancı personel çalıştırmak için gerekli şartları yerine getirip getiremediğinizi kontrol ediyoruz. 
 • Sözleşme – Şartların uygunluğu durumunda size bizimle çalışmanızı teklif eden ayrıca size karşı sorumluluklarımızın yazdığı bir sözleşme gönderiyoruz.
 • Bilgi ve Belgeler – Sizden bir takım bilgi, belge ve vekalet isteyeceğiz, sonra vekaletiniz ile yapılabilen bütün işlemler şirketimiz tarafından yapılacaktır. 
 • Kontrol  – Artık her şey bizim kontrolümüzde, personelinizin asgari maaşı, sigorta işlemleri, geçici görevlendirmesi ve diğer her şeyi öğreneceksiniz. 
 • Onay – Çalışma izniniz onay aldı ama bitmedi, yabancı personelinizin Bordo ve SGK işlemleri ve diğer her konuda bilgilendirilmeye devam edeceksiniz. 

ATA KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMET KRONOLOJİSİ

 • Başvuru yönteminin değerlendirilmesi ve onayı
 • Personel adayının görev unvanına göre asgari maaşının müşteriye bildirilmesi.
 • Personel adayı ile iletişime geçilip gerekli evrakların hazırlatılması sürecinin yönetimi
 • Yurt dışı başvurusu ise Konsolosluk online başvurularının yapılması
 • Çalışma Bakanlığına, çalışma izni başvurusunun yapılması
 • Çalışma izni başvurusu sürecinde istenebilecek ek evrakların tamamlanması
 • Çalışma Bakanlığında izinlerin erken çıkmasını sağlamak amacıyla dosya takibi yapılması.
 • Süreç boyunca oluşabilecek aksaklıkların çözümü için gerekli iletişimin sağlanması.
 • Çalışma İzni çıktıktan sonra Müşteriyi ve personeli bilgilendirmek.
 • İstenirse SGK işlemleri için ücretsiz danışmanlık.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Güvenilirlik

İş ihtiyaçlarında öncelik güvenilirliktir. Müşteriler iş yapacağı şirkete önce güvenmek ister. Bu yüzden şirketimizin çekirdeğini “güven” oluşturur ve güven tanımı; karakterimizi, yeteneklerimizi, gücümüzü ve işimizin doğruluğunu ifade eder.

Basit düşünmek

Asıl amacımız her zaman müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır dolayısıyla doğru noktalara odaklanarak karmaşık yapılardan, zorlu ve can sıkıcı süreçlerden uzak dururuz.

Saygılı Olmak

Muhatabımıza karşı saygılı olma konusunda çok hassasız. Pozisyon, unvan, yaş, cinsiyet ya da diğer hiçbir farklılık bizim için ayırıcı bir özellik değildir. Tavrımız her zaman profesyonel bir saygı ve nezaketten yanadır.

Müşterilerimizi Koruyoruz.

Çalışma izni danışmanlık hizmeti almak isteyen müşterilerimizi en ince ayrıntısına kadar bilgilendiriyor ve çalışma izni olumlu sonuçlanmayacak başvuruyu yapmıyoruz.  Böylelikle müşterilerimizin gereksiz masraf etmemelerini sağlıyoruz. İşte başarı oranlarımız..

Çalışma İzni Başvurusu
Uzatma Başvurusu
Çalışma İzni Transferi