ESTABL_CIVIL

Yabancı dernekler ve yurt dışında kurulu dernek ve vakıf dışındaki kar amacı gütmeyen kuruluşların işbirliği yapma, temsilcilik veya şube açma, dernek veya üst kuruluş kurma, kurulan dernek veya üst kuruluşlara katılma ve Türkiye’de doğrudan faaliyette bulunma ile ilgili başvurularını Ata Kurumsal Danışmanlık müşterilerinin adına yapar.

 

Türkiye’de şube açmak isteyen yabancı vakıf ve derneklerin başvurularını 90 gün ile 180 gün arasında sonuçlandırır.

 

Ata Kurumsal, ABD merkezli bir vakfın Türkiye’de şube kurulum işlemlerini tamamlamış ve başka bir ABD merkezli vakfın Türkiye şubesinde çalışacak yabancı personelleri için çalışma izni başvurularını yapmış ve izinlerini almıştır.

 

Referanslarımız arasında bulunan bu iki vakfın temsilcilerinin, kurumsal mail adres bilgilerini bizden alarak iletişim kurabilir, Ata Kurumsal’ın verdiği hizmetler hakkında görüş alabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için 08:00 – 19:00 arası 444 7 284  numaralı telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Branch İnstallations Of Foreign Foundations

Foreign foundations and associations seeking to open a branch in Turkey

 

Cooperation with Established associations abroad , foreign associations and non-profit organizations, except for the foundations, opening a representative office or branch, setting up of the Association or parent organization, join the association or parent organizations established and direct activities in Turkey, Ata Kurumsal Danışmanlık does all these application for their customers.

 

Applications of foreign foundations and associations is completed between 90 and 180 days which wishing to open branches in Turkey.

 

Ata Kurumsal has completed the branch setup process of a foundation that U.S. based and has applied and received work permits for employees of another U.S. based foundation that has branch in Turkey.

 

You can get corporate contact details of the representatives of these two foundation from us , if you contact with them you can get opinions about the services provided by Ata Kurumsal.

To get detailed informations please call to us between 08:00 – 19:00 at  444 7 284

 

SORUMLULUK REDDİ

Potansiyel bir iş sözleşmesini yansıtan yukarıdaki şartlar yalnızca ek tartışmalar için bir temel olarak sunulmuştur ve yasal olarak bağlayıcı bir yükümlülüğü yoktur. Tüm tarafların dahil olduğu bir sözleşme son haliyle yazılı olarak yapılmadıkça yasal olarak bağlayıcı hiçbir yükümlülük oluşmayacak, olduğu ima edilmeyecek ya da olduğu sonucuna varılmayacaktır.

Hizmetlerimiz düzenli olarak İngilizce, Arapça, Rusça ve tabii ki Türkçe olarak mevcuttur. Diğer diller de mümkündür ama küçük gecikmelere neden olabilir.

Residence Permit, Work Permit  Residence Permit, Work Permit    

Soru Cevap

E-Posta Adresiniz Görünmeyecektir. Zorunlu Alanları Doldurunuz *


YASAL UYARI: Sitemizdeki içerikler yayınlanma tarihi ve saati GOOGLE tarafından indexlenerek kayıt altına alınmaktadır. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içeriğimiz özel izin alınmadan kullanılamaz.